Mateusz Borek komentatorem Canal+ Sport

18.08.2020

Stało się! Znamy przyszłość zawodową Mateusza Borka. Od teraz będzie komentował jeden mecz w każdej kolejce Bundesligi w Canal+ Sport.

Niedługo trwała absencja Borka ze stałym komentowaniem meczów w telewizji. W maju tego roku na łamach „Kanału Sportowego” potwierdził, że po dwudziestu latach odchodzi z Polsatu. W czerwcu Mateusz Borek komentował mecze Pucharu Niemiec w Eurosporcie, lecz dopiero teraz poznaliśmy stację, w której będzie pracował w nowym sezonie.

Kolejny rozdział

W swoich mediach społecznościowych Canal+ Sport poinformował o tym, że Mateusz Borek i Michał Żewłakow związali się ze stacją.

„Kto powiedział, że okienko transferowe dotyczy tylko piłkarzy? Mateusz, Michał – cieszymy się, że do nas dołączacie. Mateusz Borek będzie komentował jeden mecz w każdej kolejce Bundesligi, a Michał Żewłakow został naszym stałym ekspertem.” – możemy przeczytać we wpisie Canal+ Sport na Twitterze.

Projekt

Mateusz Borek wraz z Tomaszem Smokowskim, Michałem Polem oraz Krzysztofem Stanowskim zaangażował się w projekt, tworząc kanał w serwisie Youtube o nazwie „Kanał Sportowy”. Przedsięwzięcie należy uznać za udane, gdyż kanał zyskał sporą popularność. Jednym z jego programów jest „Hejt Park”, do którego zapraszani są rozmaici goście.