Glentoran F.C. – HB Tórshavn. Typy, kursy (20.08.2020)

20.08.2020

Glentoran F.C. z Irlandii Północnej rozpocznie sezon w Lidze Europy pojedynkiem z farerskim HB Tórshavn. Kto będzie górą w tym wyrównanym starciu?

Glentoran F.C. – HB Tórshavn zapowiedź

Drużyna gospodarzy w tym sezonie walczy o puchary, aczkolwiek na razie nie błyszczy. Glentoran zajmuje w tej chwili piąte miejsce w lidze, aczkolwiek do trzeciego traci tylko punkt. Forma zespołu przed ligową przerwą była jednak zdecydowanie poniżej oczekiwań, gdyż wygrał tylko jeden z pięciu ostatnich meczów.

Zdecydowanie lepiej spisywało się HB, które jest liderem fererskiej ekstraklasy. Drużyna kontynuuje serię ośmiu meczów z rzędu, a w minionej kolejce pokonała AB Argir aż 11:0! Ogranie jest bez wątpienie tym, czego nie można odmówić zespołowi z Wysp Owczych. Czy postawa w ostatnich meczach wystarczy, żeby pokonać wyjazdowego rywala?

Glentoran F.C. – HB Tórshavn kursy

Szanse obu zespołów zdaniem bukmacherów są dość wyrównane. Kurs na zwycięstwo gospodarzy oceniono na 2.45, natomiast gości na 2.75. Tymczasem szanse na remis ustolono na kurs 3.30.

Glentoran F.C. – HB Tórshavn typy

W meczach obu drużyn ostatnio padało dość dużo bramek. Dwa gole w tym pojedynku wydają się więc obowiązkiem. Poza tym forma zespołów wskazuje na to, że zarówno Glentoran, jak i HB powinny tutaj znaleźć drogę do siatki.

Glentoran – Tórshavn | Typ: Obie drużyny strzelą gola @1.70 STS

Glentoran – Tórshavn | Typ: Powyżej 2.5 goli @1.85 STS