Harry Maguire aresztowany! Piłkarz Manchesteru United brał udział w awanturze z policją

21.08.2020

Media obiegła informacja, iż Harry Maguire został aresztowany! Piłkarz Manchesteru United wdał się w awanturę z policjantami. 

Do zdarzenia doszło w nocy z czwartku na piątek na greckiej wyspie Mykonos. Reprezentant Anglii przebywa obecnie na wakacjach.

Klub potwierdza

Manchester United wydał już specjalne oświadczenie, w którym potwierdził, że incydent rzeczywiście miał miejsce. – Klub jest świadomy incydentu z udziałem Maguire’a. Nawiązaliśmy z nim kontakt – piłkarz całkowicie współpracuje z greckimi władzami – czytamy w oficjalnym komunikacie.

Stoper „Czerwonych Diabłów” wziął udział w awanturze między dwoma angielskimi grupami. Przyjazd służb mundurowych wcale nie uspokoił sytuacji. Maguire miał zaatakować policjantów.

Zachowanie niegodne kapitana

Na ten moment nie wiadomo, jakie konsekwencje wobec zawodnika wyciągnie klub. Z pewnością Ole Gunnar Solskjaer nie będzie zachwycony rewelacjami, które szybko obiegły nie tylko sportowe media. Zachowanie, które zaprezentował na urlopie Harry Maguire, z pewnością nie przystoi kapitanowi Manchesteru United.