Lucas Ocampos trafi do Premier League? Gwiazda Sevilli może zasilić szeregi Wolverhampton

21.08.2020

Wolverhampton z roku na rok zalicza progres, coraz śmielej poczynając sobie zarówno w Premier League, jak i na europejskiej arenie. „Wilki” chcą odpowiednio wzmocnić zespół, aby w kolejnym sezonie osiągnąć jeszcze lepsze wyniki. 

Zdaniem „Sky Sports”, klub z Premier League chciałby pozyskać Lucasa Ocamposa. Cena za piłkarza miałaby oscylować około 40 milionów euro. Argentyńczyk zaliczył świetny sezon w rozgrywkach La Ligi.

Świetny sezon

Lucas Ocampos to jedno z objawień zakończonych rozgrywek ligowych w Hiszpanii. 26-latek strzelił 14. bramek, będąc w czołówce klasyfikacji strzelców. Argentyńczyk wniósł mnóstwo ożywienia w poczynania Sevilli. Imponował zwłaszcza niesamowitą walecznością oraz pracą w defensywie. Ocampos pierwszy sezon w barwach drużyny z Andaluzji może zakończyć z europejskim trofeum. Już dzisiaj o godzinie 21:00 Sevilla zagra w finale Ligi Europy. Przeciwnikiem piłkarzy prowadzonych przez Julena Lopeteguiego będzie Inter Mediolan.

Zastępca Traore?

Czy w Wolves spodziewają się, że z klubem pożegna się Adama Traore? Hiszpan zanotował świetny sezon w barwach „Wilków”, po którym z pewnością pojawią się konkretne oferty za tego zawodnika. Jako że Ocampos występuje na tej samej pozycji, można przypuszczać, że ekipa prowadzona przez Nuno Espirito Santo zamierza zabezpieczyć się na wypadek odejścia z zespołu piekielnie szybkiego oraz silnego skrzydłowego.