Oficjalnie: Karol Angielski piłkarzem Radomiaka Radom
21.08.2020

Oficjalna strona internetowa klubu poinformowała o tym, że nowym zawodnikiem Radomiaka Radom został Karol Angielski. Piłkarz podpisał kontrakt z “Zielonymi”, który będzie obowiązywać przez dwa lata z możliwością przedłużenia o kolejny sezon. 

Radomiak Radom nie zwalnia tempa na rynku transferowym. “Zieloni” dokonali już siedmiu wzmocnień w tym oknie transferowym. Poprzednim klubem Karola Angielskiego była Wisła Płock.

Powalczą o awans?

Radomiak Radom nie zdołał awansować do PKO Ekstraklasy, przegrywając w finale baraży z Wartą Poznań. Jednak brak awansu i tak nie powinien przysłaniać dobrego sezonu, jaki mają za sobą piłkarze “Zielonych”. Trzeba mieć na uwadze fakt, że Radomiak w ubiegłej kampanii był beniaminkiem Fortuna 1. Ligi. Przed nadchodzącymi rozgrywkami drużyna prowadzona przez Dariusza Banasika będzie miał większe doświadczenie na tym poziomie. Z pewnością apetyty kibiców rosną w miarę jedzenia, więc pewnie część z nich marzy o awansie.

Osiągnięcie celów

Karol Angielski ma doświadczenie z gry na najwyższym szczeblu rozgrywkowym. Występował na tym poziomie Ekstraklasy w takich zespołach jak Korona Kielce, Śląsk Wrocław, Piast Gliwice oraz Wisła Płock. Na oficjalnej stronie internetowej Radomiaka Radom możemy przeczytać także wypowiedź piłkarza po transferze do klubu.

– Cieszę się z transferu do Radomiaka. Mam nadzieję, że razem z zespołem osiągniemy postawione przed nami cele. Pozdrawiam wszystkich kibiców Zielonych i do zobaczenia na stadionie! – powiedział po podpisaniu kontraktu Angielski.

Fot. Twitter RKS Radomiak Radom