Wisła Puławy – Chełmianka. Typy, kursy (22.08.2020)
22.08.2020
Ostatnia aktualizacja 1 września, 2020 o 15:17

W III lidze gra trwa w najlepsze. Do obecnego weekendu byli najwyższą ligą, która gra, ale jak wiemy ruszyła też Ekstraklasa. W grupie czwartej trzecioligowych rozgrywek dojdzie do derbów regionu, w których Wisła Puławy zagra z Chełmianką. Jedni i drudzy mają duże apetyty, ale tylko gospodarze porządnie punktują.

Wisła Puławy – Chełmianka zapowiedź (sobota, 17:00)

Wisła Puławy bardzo dobrze rozpoczęła sezon od kompletu wygranych. Trudno się dziwić, skoro drużyna Mariusza Pawlaka jest głównym faworytem do awansu i powrotu na szczebel centralny. W ostatni weekend zdecydowanie wygrali w Zamościu 5:1 i podtrzymali dobrą passę. Teraz mecz domowy, więc też nie przewidujemy większych kłopotów dla Dumy Powiśla.

Chełmianka przed sezonem zrobiła duże zakupy ściągając do Kredowej Stolicy m.in. Tomasza Brzyskiego czy Grzegorza Bonina. To jednak nie pomaga, gdyż w wywalczyli ledwie 4 punkty w czterech meczach. Przed tygodniem dopiero w doliczonym czasie gry udało im się wyrównać stan meczu z beniaminek ŁKS Łagów. Widać, że forma nie dopisuje, a w starciu z dużo lepszym przeciwnikiem raczej trudno upatrywać się szans dla chełmian.

Wisła Puławy – Chełmianka kursy bukmacherów

Zdecydowanym faworytem są gospodarze, na których zwycięstwo kurs wynosi 1,50. Inne rozwiązania w tym meczu są dużo mniej prawdopodobne, toteż znacznie bardziej opłacalne. Kurs na remis to 4,20, a za zwycięstwo Chełmianki można swoją stawkę pomnożyć razy 4,85.

Wisła Puławy – Chełmianka typy

Wisła Puławy – Chełmianka| Typ: Wisła Puławy @ 1,50 TOTALbet