Nicea – Lens. Typy, kursy (23.08.2020)
23.08.2020
Ostatnia aktualizacja 1 września, 2020 o 15:17

Ostatni mecz niedzielny w Ligue1 odbędzie się na pięknym Lazurowym Wybrzeżu w Nicei. Tam gospodarze zagrają z beniaminkiem, jakkolwiek dziwnie to zabrzmi, czyli Racingiem Lens. Faworytem gospodarze, choć fajnie znowu zobaczyć Lens w elicie, wszak to kawał historii francuskiej piłki.

Nicea – Lens zapowiedź (niedziela, 17:00)

Nicea w ostatnich latach dobiła do szerokiej czołówki ligi i cały czas w niej się utrzymuje. Oczywiście apetyt rośnie w miarę jedzenia, ale nie oszukujmy się – trudno jest klubom z drugiego szeregu utrzymywać kadrę na najlepszym poziomie. W końcu zawsze znajdzie się chętnych na wyróżniających zawodników takich klubów jak Nicea. Wymienić można z ostatnich latach Seriego, Pleę, Dalberta czy Saint-Maximina. Mimo tego w sezonie 2019/20 zajęli piątą pozycję i dalej będą grać w Europie. Ligę zaczynają od meczu z beniaminkiem, więc czas na wygraną.

Jako się rzekło RC Lens to beniaminek Ligue1. Trochę dziwnie brzmi wobec klubu, który jednak mnóstwo lat grał na najwyższym poziomie, osiągał sukcesy, grali w nim Polacy – Jacek Bąk – czy wychował taką gwiazdę futbolu jak Raphael Varane. Tak jednak było, a w ubiegłym sezonie udało się zająć drugie miejsce w Ligue1, zaledwie o punkt wyprzedzając AC Ajaccio. Ten punkt przesądził, że ekipa z Korsyki nadal gra w drugiej lidze, a Lens może szykować się do spotkania na Lazurowym Wybrzeżu.

Nicea – Lens kursy bukmacherów

Faworytem są gospodarze, za których zwycięstwo dostaniemy kurs nieco ponad dwie jednostki – 2,04. Remis wyceniają na 3,30, zaś wygraną gości na 3,80.

Nicea – Lens typy

Nicea – Lens | Typ: Nicea @ 2,04 TOTALbet