Skandal we Włoszech! Na okładce tygodnika pojawiła się 13-letnia córka Francesco Tottiego
24.08.2020

Kolorowy tygodnik “Gente” na swojej okładce umieścił córkę Francesco Tottiego w stroju kąpielowym wraz z samym piłkarzem. Pismo wywołało tym niemały skandal na Półwyspie Apenińskim. 

Córka na okładce

Tygodnik “Gente” zamieścił na okładce swojego czasopisma zdjęcie, na którym Francesco Totti spędza czas nad wodą ze swoją trzynastoletnią córką. Twarz Chanel jest poddana cenzurze, jednak motywem przewodnim jest ciało dziewczynki, która widnieje na okładce w stroju kąpielowym.

Oburzenie rodziców

Nie jest więc zaskoczeniem, że owa okładka odbiła się szerokich echem we Włoszech. W sieci wielu użytkowników podkreślało hipokryzję tygodnika, który ukrył twarz dziewczynki, ale pozostawił inne części ciała na widoku. Oburzenia nie kryli także rodzice dziewczynki, wyrażając swoje zdanie na temat przedstawionego zdjęcia. Francesco Totti umieścił już wpis na InstaStory, w którym “dziękuję” Monice Mosca za to, że umieściła na okładce jego córka, nie martwiąc się o pogłębiający się problem seksualizacji i uprzedmiotowienia ciał nastolatków.