Young Boys – KI Klaksvik. Typy, kursy (26.08.2020)
26.08.2020

Potyczka Young Boys z KI Klaksvik wydaje się jedną z najbardziej jednostronnych starć 2. rundy eliminacyjnej do Ligi Mistrzów. Niekwestionowanym faworytem meczu jest bowiem szwajcarska drużyna.

Young Boys – KI Klaksvik zapowiedź (środa, 20:15)

Piłkarze Young Boys regularnie rywalizują w kwalifikacjach do LM. Wszystko za sprawą świetnej postawy szwajcarskiego zespołu na krajowym podwórku. Mowa bowiem o ekipie, która na przestrzeni ostatnich trzech lat trzykrotnie sięgała po tytuł mistrzowski.

Na trzy ostatnie próby, piłkarze Young Boys tylko raz wywalczyli sobie udział w fazie grupowej Ligi Mistrzów, wygrywając podczas sezonu 2018/2019 dwumeczu z Dinamo Zagrzeb w ostatniej rundzie eliminacyjnej. Szwajcarski klub trafił wtedy do jednej grupy z Juventusem, Manchesterem United oraz Valencią.

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO50 > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 50 zł!

KI Klaksvik ma zdecydowanie mniejsze doświadczenie w LM. Mistrz najwyższej klasy rozgrywkowej na Wyspach Owczych zameldował się w eliminacjach do Ligi Mistrzów po raz pierwszy od sezonu 2000/2001.

Co ciekawe, ekipę KI Klaksvik reprezentuje od pewnego czasu Łukasz Jarosiński.

Young Boys – KI Klaksvik kursy bukmacherów

Faworytem spotkania jest ekipa Young Boys. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 1.05. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 14. Triumf Klaksvik oceniono na kurs 50.

Young Boys – KI Klaksvik typy

Trudno wyobrazić sobie inny scenariusz, niż pewna wygrana Young Boys. Typujemy zatem wysokie zwycięstwo szwajcarskiego zespołu.

Young Boys – KI Klaksvik | Typ: Pierwsza połowa powyżej 1.5 bramki 1.77 @ Betclic

Young Boys – KI Klaksvik | Typ: Powyżej 4.5 bramki w meczu 2.50 @ Betclic