Motherwell – Glentoran. Typy, kursy (27.08.2020)
27.08.2020

Dziś o godzinie 20:45 w ramach kwalifikacji do Ligi Europy dojdzie do jednego z najmniej ciekawych spotkań dla postronnego kibica. Motherwell zagra ze słabiutkim Glentoran, którego naszym zdaniem wcale nie musi pokonać. 

Motherwell – Glentoran zapowiedź

Pierwsza runda eliminacji do Ligi Europy bywa ciekawa, ponieważ już na tym etapie trafiają się drużyny, które coś znaczą w Europie. I jedną z nich na pewno jest Motherwell, które oczywiście nie osiąga spektakularnych sukcesów, ale jest kojarzone nawet przez niedzielnych kibiców. Nic więc dziwnego, że uchodzi za zdecydowanego faworyta w starciu z irlandzkim Glentoran

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!

Czy jednak aby na pewno powinno nim być? Naszym zdaniem faworytem na pewno, ale raczej nie murowanym. Otóż w szkockiej ekstraklasie w tym sezonie rozegrano już pięć spotkań – Motherwell nie wygrało żadnego z nich. Co więcej trzy przegrało, a tylko dwa zremisowało. W tych pięciu meczach strzeliło jedynie dwie bramki, a nie mierzyło się wcale z klasowymi zespołami, jak na szkockie realia. Raczej z przeciętniakami.

Z kolei Glentoran jeszcze ligowego sezonu nie rozpoczęło, ale pod koniec lipca wygrało w krajowym pucharze, a także rozegrało kilka sparingów, w których pokazało się z dobrej strony. Nie widzimy więc wielu przeciwwskazań, by goście mieli dziś choćby nie powalczyć z faworyzowanymi Szkotami.

Motherwell – Glentoran kursy

Zdaniem bukmacherów, faworytem tego pojedynku jest zespół Motherwell. Kurs na wygraną szkockiego klubu wynosi 1,18, natomiast zwycięstwo ich rywali Totolotek wycenił na 14,35. Z kolei kurs na remis oceniono na 7,00.

Motherwell – Glentoran typy

Naszym zdanie w tym meczu dojdzie do niespodzianki. Poniżej dwie opcje. Pierwsza dla asekurantów, a druga dla ryzykantów:

Motherwell – Glentoran | Typ:X2 @4,80 Totolotek

Motherwell – Glentoran| Typ: Glentoran wygra w 90 min @14,35 Totolotek