Kolejny transfer z udziałem Mateusza Borka! Komentator ponownie zaskoczył
27.08.2020

“TVP Sport” poinformowało o tym, że już niedługo na antenie Telewizji Publicznej będziemy mogli usłyszeć Mateusza Borka. Dziennikarz skomentuje spotkanie Niemcy – Hiszpania w Lidze Narodów, które odbędzie się trzeciego września.

Nie tak dawno dowiedzieliśmy się również, że Mateusz Borek będzie stałym komentatorem meczów Bundesligi w telewizji Canal+ Sport. Dziennikarz ma komentować jedno spotkanie w każdej kolejce niemieckich rozgrywek.

To nie wszystko

Jednak jego komentowanie meczów w Canal+ Sport to nie wszystko. Jak poinformowało “TVP Sport” głos Borka będzie można usłyszeć trzeciego września podczas meczu Niemcy – Hiszpania w Lidze Narodów. Cztery dni później dziennikarz będzie prowadził studio przed meczem “Biało-Czerwonych”, którzy tego wieczora zmierzą się na wyjeździe z Bośnią i Hercegowiną. W planach Telewizji Polskiej jest także to, aby Mateusz Borek komentował mecze Ekstraklasy w tamtejszej stacji.

Ma już za sobą debiut

Mateusz Borek był już widziany i słyszany na antenie “TVP Sport”. 22 sierpnia zadebiutował w roli prowadzącego studia przed walką Dilliana Whyte’a z Aleksandrem Powietkinem. Jednak dopiero we wrześniu po raz pierwszy skomentuje mecz w Telewizji Polskiej.