Odra Opole – ŁKS Łódź. Typy, kursy (28.08.2020)
28.08.2020

W pierwszej kolejce Fortuny 1 Liga, Odra Opole zagra na własnym stadionie z ŁKS-em Łódź. Goście powracają na zaplecze ekstraklasy po rocznym pobycie w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Odra Opole – ŁKS Łódź zapowiedź (piątek, 17:40)

Na początku października Odra Opole była przez niektórych uznawana “pewniakiem” do spadku z 1. ligi. Zespół zanotował bowiem serię dziesięciu spotkań bez zwycięstwa, notując przy tym zaledwie trzy remisy.

Sytuacja drużyny zaczęła poprawiać się początkiem listopada. Całkiem udana druga część kampanii sprawiła, iż Odra zajęła ostatecznie trzynastą pozycję w lidze z przewagą dwóch punktów nad Olimpią Grudziądz.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!

Gra PKO BP Ekstraklasie całkowicie przerosła ŁKS Łódź. Beniaminek najwyższej klasy rozgrywkowej zajął ostatnie miejsce w lidze z dorobkiem zaledwie 24 punktów. Przez cały sezon, ŁKS zdołał wygrać sześć spotkań oraz zanotować sześć remisów.

Odra Opole – ŁKS Łódź kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest ŁKS Łódź. Kurs na zwycięstwo gości wynosi 2.10. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3.40. Triumf gospodarzy bukmacherzy ocenili na kurs 3.34.

Odra Opole – ŁKS Łódź typy

ŁKS Łódź podbudowany zwycięstwem ze Śląskiem Wrocław w Pucharze Polski ma wiele argumentów na to, by wywieźć z Opola trzy punkty. Typujemy zatem zwycięstwo ekipy z Łodzi po atrakcyjnym kursie.

Oda Opole – ŁKS Łódź | Typ: Obie drużyny strzelą gola 1.79 @ Totolotek 

Oda Opole – ŁKS Łódź | Typ: ŁKS wygra mecz 2.10 @ Totolotek