Piast Gliwice – Pogoń Szczecin. Typy, kursy (30.08.2020)
30.08.2020

Kilka spotkań drugiej kolejki PKO Ekstraklasy już za nami, ale jedno z najciekawszych odbędzie się za kilka godzin. Piast Gliwice podejmie bowiem Pogoń Szczecin. Oczywiście podopieczni Waldemara Fornalika są faworytem tego starcia zdaniem bukmacherów, ale w naszej opinii w tym meczu dojdzie do niespodzianki. Więcej w naszej analizie. 

Piast Gliwice – Pogoń Szczecin zapowiedź

Chyba tylko Piast Gliwice z polskich drużyn grających w eliminacjach do europejskich pucharów zaprezentował się tak, że mogliśmy poczuć dumę. Jasne, ekipa z Gliwic ograła jedynie Dynamo Mińsk, ale umówmy się, że polski futbol jest w takim miejscu, że trzeba cieszyć się i z takich sukcesów. Tym bardziej że Piast w tym spotkaniu pokazał się z bardzo dobrej strony, ale stracił również siły. Daleka podróż, mecz w środku tygodnia, a to dopiero początek rozgrywek.

I właśnie tutaj widzimy szansę Pogoni Szczecin, która nie grała w środku tygodnia. Co więcej w pierwszym spotkaniu pomimo porażki zaprezentowała się całkiem nieźle w starciu z Cracovią. Dziś powinna ugrać choćby remis, ale naszym zdaniem zgarnie całą pulę punktów, a przy tym zdobędzie kilka bramek.

Piast Gliwice – Pogoń Szczecin –  kursy

Tak jak wspomnieliśmy gospodarze są faworytem w tej potyczce. Kurs na zwycięstwo Piasta wynosi 1,85 w STS. Remis to już kurs 3,40, natomiast zwycięstwo Pogoni wycenione jest na 4,59.

Piast Gliwice – Pogoń Szczecin –  typy

Spodziewamy się zwycięstwa Pogoni lub remisu, a także kilku bramek.

Piast Gliwice – Pogoń Szczecin | Typ: X2 @1.95 STS

Piast Gliwice – Pogoń Szczecin | Typ: over 2,5 gola @2,20 STS