Podbeskidzie B-B – Cracovia. Typy, kursy (30.08.2020)
30.08.2020

W drugim niedzielnym spotkaniu Ekstraklasy dojdzie do ciekawego starcia, ponieważ Cracovia zagra z beniaminkiem – Podbeskidziem. Drużyna z Bielska Białej w pierwszej kolejce pokazała, że nie zamierza być workiem treningowym dla większych, co powoduje, że powinniśmy dziś zobaczyć sporo bramek. 

Podbeskidzie B-B – Cracovia zapowiedź (niedziela, 15:00)

Co możemy powiedzieć o tym meczu? Cracovia podejdzie do niego na pewno ze sportową złością, po tym jak odpadła po dość kiepskim meczu z Malmo. Oczywiście Szwedzi byli faworytami meczu w Lidze Europy, ale mimo wszystko od podopiecznych Michała Probierza oczekiwaliśmy znacznie więcej. Choćby tyle ile pokazali w pierwszej ligowej kolejce z Pogonią Szczecin. Jeśli krakowianie zagrają tak dziś – a wierzymy, że tak będzie – powinni ograć bez większych problemów Podbeskidzie.

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO50 > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 50 zł!

Podbeskidzie kompletnie przespało pierwszą połowę z Górnikiem Zabrze i zapłaciło za to największą cenę – porażkę. W drugiej części można jednak było zauważyć, że podopieczni Bredego nie zamierzają być chłopcami do bicia w Ekstraklasie. W starciu z Cracovią raczej jednak pazura jeszcze nie pokażą, ale bramkę strzelić powinni.

Podbeskidzie B-B – Cracovia kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Cracovia. Kurs na zwycięstwo gości wynosi 2,29 w Betclic. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3,35. Triumf gospodarzy bukmacherzy ocenili na kurs 3,35.

Podbeskidzie B-B – Cracovia typy

Naszym zdaniem Cracovia wygra w tym spotkaniu, a poza tym padnie w nim sporo bramek.

Podbeskidzie B-B – Cracovia| Typ: Goście wygrają 2,29@ Betclic

Podbeskidzie B-B – Cracovia | Typ: Powyżej 3,5 bramki w meczu 3,40 @ Betclic