Chrobry Głogów – Korona Kielce. Typy, kursy (30.08.2020)
30.08.2020

Walkę o szybki powrót do PKP BP Ekstraklasy piłkarze Korony Kielce rozpoczynają od meczu w Głogowie. Spadkowicz najwyższej klasy rozgrywkowej w ramach 1. kolejki Fortuny 1 ligi zmierzy się z Chrobrym. 

Chrobry Głogów – Korona Kielce zapowiedź (niedziela, 12:40)

Do ostatniej serii gier sezonu 2019/2020,  Chrobry Głogów walczył o udział w play-offach. Mimo bardzo dobre końcówki kampanii (cztery zwycięstwa w pięciu meczach), piłkarzom z Głogowa nie udało się zająć miejsca w czołowej szóstce. Drużyna zakończyła rozgrywki na siódmej lokacie ze stratą zaledwie jednego punktu do Bruk-Betu Termaliki Nieciecza.

Jak każdy zespół z zaplecza I ligi, Chrobry Głogów rozpoczął nowy sezon od rywalizacji z Pucharze Polski. Klub przegrał po dogrywce z Cracovią, a decydującego gola w 118. minucie rywalizacji zdobył Wdowiak.

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO50 > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 50 zł!

Korona Kielce na kilka kolejek przed końcem ubiegłych rozgrywek straciła szanse na utrzymanie. Ostatecznie zespół zajął piętnastą pozycję ze stratą dziesięć punktów do bezpiecznego miejsca.

W porównaniu z niedzielnym rywalem, kielecki zespół może cieszyć się z dalszej gry w pucharze. Spadkowicz PKO BP Ekstraklasy wygrał bowiem 3:0 na wyjeździe z KKS Kalisz.

Chrobry Głogów – Korona Kielce kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Chrobry Głogów. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 2.30. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3.40. Triumf gości bukmacherzy ocenili na kurs 3.10.

Chrobry Głogów – Korona Kielce typy

Korona z pewnością spróbuje zacząć kampanię na zapleczu ekstraklasy od zwycięstwa. Z kolei Chrobry na pewno nie porzuca aspiracji dotyczących gry w PKO BP Ekstraklasie. Można zatem przypuszczać, że czeka nas wyrównane spotkanie.

Chrobry Głogów – Korona Kielce | Typ: Obie drużyny strzelą gola 1.74 @ Betclic

Chrobry Głogów – Korona Kielce | Typ: Obie drużyny strzelą gola i powyżej 2.5 bramki 2.12 @ Betclic