Leo Messi nie pojawił się na dzisiejszych testach na obecność koronawirusa
30.08.2020

Konflikt pomiędzy Leo Messim a Barceloną wydaje się ciągle narastać. Gwiazdor “Dumy Katalonii’ nie pojawił się na dzisiejszych testach na obecność koronawirusa. 

Jak wiadomo od jakiegoś czasu, piłkarz pragnie jeszcze w tym okienku transferowym opuścić Camp Nou. Argentyńczyk jest skonfliktowany z prezydentem klubu, Josepem Marią Bartomeu.

Przeciąganie liny

Informacje o nieobecności Messiego podczas badań pojawiły się już wczoraj. Co ciekawe, pierwotnie piłkarz miał w miarę dobrych relacjach pożegnać się z klubem. Argentyńczyk planował nawet treningi z drużyną do czasu znalezienia nowego pracodawcy. Plany te pokrzyżowała jednak nieugięta postawa Josepa Marii Bartomeu, który nie zgadza się na odejście Messiego.

Gdzie trafi Messi?

Media non stop spekulują, dokąd może trafić gwiazdor “Dumy Katalonii”. “EsportsRAC1” poinformowało o tym, że Manchester City prowadzi negocjacje z Lionelem Messim, oferując mu dwuletni kontrakt oraz taką samą płacę, jaką ma w FC Barcelonie. Argentyńczyk żąda jednak gwarancji pracy z Pepem Guardiolą. Natomiast dziennikarz Dídac Peyret oznajmił, że “The Citizens” są w stanie zaoferować za Messiego 100 milionów euro. Dodatkowo dokładając do transferu trzech zawodników (Bernardo Silva, Gabriel Jesus i Erica Garcia).