Peter Bosz: “Nie spodziewam się, aby Volland i Havertz jeszcze z nami trenowali”
31.08.2020

Coraz bliżej transferu Kaia Havertza do Chelsea FC. Ze stratą piłkarza pogodził się również trener Bayeru Leverkusen, Peter Bosz, który nie spodziewa się, aby ten powrócił jeszcze do treningów z “Aptekarzami”.

O odejściu Havertza do Chelsea donoszono w mediach od dłuższego czasu. Jednak dopiero teraz dostaliśmy jasny sygnał od szkoleniowca Bayeru Leverkusen, Petera Bosza.

Nie powrócą do treningów?

Kai Havertz znajduje się obecnie na zgrupowaniu reprezentacji Niemiec, lecz wydaje się wielce prawdopodobne, że po meczach kadry dołączy do Chelsea FC.

– Niestety nasza drużyna nie jest jeszcze skompletowana. Nie spodziewam się, aby Volland i Havertz jeszcze z nami trenowali. Jest możliwe, że wytransferowanych zostanie więcej zawodników, więc zdecydowanie musimy pozyskać jeszcze kilku graczy – powiedział Bosz na konferencji prasowej.

Wielki transfer

Jeśli Kai Havertz trafi do Chelsea, okaże się najdroższej zakupionym piłkarzem przez “The Blues”. Niewątpliwie niemiecki pomocnik ma jeszcze bardziej poprawić kreację w zespole prowadzonym przez Franka Lamparda. Havertz to jednak nie tylko doskonałe podania, ale również bramkostrzelność i świetna technika użytkowa. W ubiegłym sezonie Niemiec wystąpił w 45 spotkaniach, zdobywając w nich osiemnaście bramek oraz zanotował dziewięć asyst.