Nowe koszulki reprezentacji Polski przedmiotem dyskusji

Polski Związek Piłki Nożnej zaprezentował nowe koszulki reprezentacji. Dyskusję wzbudził nie tylko krój, ale również cena.

Nowe koszulki

1 września PZPN przedstawił nowy komplet oficjalnych strojów reprezentacji. Nowy krój koszulek nawiązuje do tych, w których polska kadra występowała w latach 70. i 80., gdy drużyna narodowa osiągała swoje największe sukcesy.

Wierzymy, że będzie inspirować naszych zawodników do kolejnych, wielkich zwycięstw – można przeczytać w oficjalnym komunikacie Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Trzy warianty w sprzedaży

Tego samego dnia rozpoczęła się sprzedaż strojów. Dla kibiców będą dostępne trzy warianty koszulek. Vapor – model pokrywający się w 100% z koszulkami meczowymi, stylizowany na koszulkę polo. Drugi to Stadium, który zapewnia przewiewność dzięki technologii Dri-FIT i posiada haftowane godło. Natomiast trzeci, TOP, jest najniższej jakości.

Cena nieprzystępna dla kibiców?

Po raz kolejny dyskusję wzbudza cena koszulek. Model Vapor ma kosztować 569 zł, natomiast wariant TOP 379 zł. Koszt nabycia koszulki jest jednak w dużej mierze spowodowany wymogami producenta, firmy Nike.

Fot. PZPN

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO