Mateusz Borek: “Nie uczestniczę w żadnej polityce”
01.09.2020

Mateusz Borek niedawno ogłosił współpracę z TVP Sport. Jeden z dziennikarzy wyraził oburzenie takim ruchem komenatatora – Jesteś zwykłą szmatą. TVPisie – wysłał w prywatnej wiadomości do współzałożyciela “Kanału Sportowego”.

Krótkie rozstanie z telewizją

Na początku Mateusz Borek zakończył współpracę z Polsatem. Zaangażowanie w “Kanał Sportowy” nie spowodowało jednak, że dziennikarz pożegnał się z telewizją na dłużej. Komentator współpracował już z Eurosportem, ale ogłoszono, że będzie również komentować spotkania Bundesligi na antenie Canal+Sport, a następnie jego współpracę z TVP Sport – nie tylko przy galach bokserskich, ale również meczach piłkarskich.

Obraźliwa wiadomość

Jak poinformował na Twitterze Mateusz Borek, jego decyzja o współpracy z drugą ze stacji spotkała się z kilkoma negatywnymi głosami. Dziennikarz Piotr Wesołowski wysłał mu obraźliwą wiadomość, którą komentator podzielił się z internautami.

Piotr Wesołowski najwyraźniej nie żałuje swoich słów, czego dowodem jest wypowiedź na Twitterze pod tweetem Mateusza Borka.

“Nie idźmy tą drogą”

Na obraźliwe wypowiedzi dziennikarza zareagowały już osoby ze sceny politycznej. Mateusz Borek podkreślił jednak, że nie zamierza mieszać się w polityczne spory, przy okazji odpowiadając na zarzuty.

Nie idźmy tą drogą. Nie uczestniczę w żadnej polityce. Facet mnie obraża, pisze o sprzedaniu za kasę. Idiotyzm. Nie mam z nikim kontraktu. Współpracuję w tym sezonie z TVP Sport, Canal+Sport i Eurosportem , robiąc rzeczy, z których mam frajdę. Zarobię mniej niż w Polsacie – tak skomentował sytuację na Twitterze Mateusz Borek.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO