Łotwa – Andora. Typy, kursy (3.09.2020)

Łotwa zagra z Andorą w pierwszym spotkaniu fazy grupowej Ligi Narodów. Czy reprezentanci bałtyckiego państwa zrobią krok w kierunku awansu do wyższej dywizji?

Łotwa – Andora zapowiedź

Obie reprezentacje w tym roku nie rozegrały jeszcze ani jednego spotkania z powodu pandemii koronawirusa. Z kolei o poprzednim roku zarówno piłkarze z Łotwy, jak i z Andory raczej woleliby zapomnieć. Łotysze przez cały rok zanotowali tylko jedną wygraną, z Austrią na koniec eliminacji do Mistrzostw Europy. Z kolei wszystkie pozostałe mecze drużyna przegrała, tracąc z reguły więcej niż jednego gola.

Tymczasem Andorczycy w ubiegłym roku zgromadzili jeden punkt więcej. Zespół wygrał 1:0 z Mołdawią oraz zremisował 2:2 z Albanią. W pozostałych meczach drużyna nie zdobyła gola, jednak kilka razy była zacięta w defensywie. Przekonali się o tym choćby Turcy, którzy wygrali z Andorą szczęśliwie 1:0.

Poprzednie dwa mecze między drużynami zakończyły się bezbramkowymi remisami. Nigdy jednak w historii Andora nie pokonała Łotwy. Czy w najbliższym spotkaniu drużyna gości się przełamie?

Łotwa – Andora kursy bukmacherów

Faworytem meczu według bukmacherów jest reprezentacja Łotwy. Kurs na triumf gospodarzy ustalono na 1.48, natomiast na wygraną gości na 8.31. Tymczasem szanse na remis oceniono na kurs 3.65.

Łotwa – Andora typy

Wiele wskazuje na to, że w tym spotkaniu nie zobaczymy wielu goli, dlatego typ na liczbę trafień poniżej 2.5 nie będzie ryzykiem. Poza tym ostatnie zwycięstwa drużyn pokazują, że zarówno Łotwa, jak i Andora gdy wygrywają, to zazwyczaj wynikiem 1:0. Tylko jedna drużyna strzeli gola? Bardzo możliwe.

Łotwa – Andora | Typ: Poniżej 2.5 goli @1.40 STS

Łotwa – Andora | Typ: Obie drużyny strzelą gola – nie @1.40 STS

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO