Norwegia – Austria. Typy, kursy (4.09.2020)

Norwegia w pierwszym meczu fazy grupowej Ligi Narodów zmierzy się z Austrią. Czy Erling Haaland i spółka odniosą zwycięstwo?

Norwegia – Austria zapowiedź

Dla obu reprezentacji będzie to pierwszy mecz po niemal rocznej przerwie. Wszystkie spotkania międzynarodowe w Europie zostały bowiem odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Dlatego tylko nieliczne zespoły ze Starego Kontynentu, które rozegrały sparingi w styczniu, w tym roku miały okazję wyjść na boisko. Nie było wśród nich jednak Austrii i Norwegii

Norwegowie w ubiegłym roku przegrali tylko jeden z dziesięciu meczów, 1:2 z Hiszpanią. Warto jednak zauważyć, że drużyna aż pięć spotkań zremisowała, a w pozostałych pokonały tylko dwóch rywali – Wyspy Owcze i Maltę. Lepiej spisywali się Austriacy – sześć meczów wygrali, aczkolwiek zanotowali trzy porażki. Ostatnią, 0:1 z Łotwą, można jednak uznać za kompromitację.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!

Zespoły po raz ostatni zmierzyły się w 2002 roku. Wówczas spotkanie w Austrii zakończyło się wygraną 1:0 Norwegów po golu Pa-Modou Kah. Jak będzie tym razem?

Norwegia – Austria kursy bukmacherów

Faworytem bukmacherów w tym meczu są Norwegowie. Kurs na wygraną gospodarzy wynosi 2.40, z kolei szanse gości oceniono na kurs 3.08. Tymczasem kurs na remis ustalono na 3.35

Norwegia – Austria typy

Mecz wydaje się wyrównany – oba zespoły mogą tutaj znaleźć drogę do bramki. To oznacza, że będziemy świadkami zaciętej rywalizacji i być może obejrzymy więcej niż dwa gole.

Norwegia – Austria | Typ: Obie drużyny strzelą gola @1.90 Totolotek

Norwegia – Austria | Typ: Liczba goli powyżej 2.5 @2.16 Totolotek

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO