Białoruś – Albania. Typy, kursy (4.09.2020)

Białoruś zmierzy się u siebie z Albanią na początek tej edycji Ligi Narodów. Który z zespołów w piątkowym meczu będzie miał większe szanse na trzy punkty?

Białoruś – Albania zapowiedź

Białoruska kadra to jeden z nielicznych europejskich zespołów narodowych, które miały okazję zagrać w tym roku. Reprezentacja naszych wschodnich sąsiadów w lutym zmierzyła się z Uzbekistanem i Bułgarią, oba spotkania wygrywając 1:0. To przełamanie po zeszłym roku, w którym kadra zanotowała tylko jedno zwycięstwo – z Estonią na wyjeździe.

Tymczasem Albańczycy od czasu meczu eliminacji Mistrzostw Europy z Francją w ubiegłym roku, nie rozegrali ani jednego spotkania. Zespół może zaliczyć eliminacje do średnio udanych. Z jednej strony zespół wygrał z Islandią 4:2, z drugiej zremisował z Andorą 2:2.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!

Ostatni mecz drużyn odbył się w 2013 roku. Wówczas zakończyło się remisem 0:0 – czy podobny wynik czeka nas również w piątkowym starciu?

Białoruś – Albania kursy bukmacherów

Minimalnie większe szanse według bukmacherów mają tutaj Białorusini. Kurs na wygraną gospodarzy wynosi 2.70, z kolei na zwycięstwo Albańczyków niewiele więcej, bo 2.84. Tymczasem kurs na remis ustalono na 3.05.

Białoruś – Albania typy

W tym spotkaniu nie można się raczej spodziewać zbyt wielu goli – typowanie poniżej 2.5 nie będzie tutaj dużym ryzykiem. Możliwe jest również, że któryś z zespołów zakończy ten mecz z zerowym dorobkiem bramkowym.

Białoruś – Albania | Typ: Poniżej 2,5 goli @1.47 Totolotek

Białoruś – Albania | Typ: Obie drużyny strzelą – nie @1.70 Totolotek

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO