Słowacja – Czechy. Typy, kursy (4.09.2020)
04.09.2020

Liga Narodów trwa w najlepsze. W ramach rywalizacji w Lidze B, Słowacja zmierzy się w Bratysławie z reprezentacją Czech. Faworytem tego starcia według bukmacherów jest ekipa gości. 

Słowacja – Czechy zapowiedź (piątek, 20:45)

Sympatycy słowackiej kadry mogą być zadowoleni z postawy swoich ulubieńców w trakcie kwalifikacji do Euro 2020. Reprezentacja zajęła bowiem trzecie miejsce w grupie E, tym samym gwarantując sobie udział w barażach.

Już 8 października Słowacy powalczą z Irlandią. Przy ewentualnym zwycięstwie, rywalem naszych południowych sąsiadów będzie triumfator potyczki Bośnia Hercegowina- Irlandia Północna. Zwycięzca drabinki zagra na Euro w grupie z Polską.

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO50 > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 50 zł!

O udział w mistrzostwach europy nie muszą martwić się Czesi. Za sprawą drugiej pozycji w grupie A, kadra zagwarantowała sobie grę na wielkiej imprezie. Na Euro czeska reprezentacja zagra na pewno z Chorwacją oraz Anglią.

Słowacja – Czechy kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest reprezentacja Czech. Kurs na zwycięstwo gości wynosi 2.50. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3.25. Triumf gospodarzy bukmacherzy ocenili na kurs 3.00.

Słowacja – Czechy typy

Spodziewamy się wyrównanego starcia. W związku z tym, typujemy bramki strzelone przez obie reprezentacje w tym meczu, a także przynajmniej trzy gole w całym spotkaniu.

Słowacja – Czechy | Typ: Obie drużyny strzelą gola 1.93 @ Betclic

Słowacja – Czechy | Typ: Obie drużyny strzelą gola i powyżej 2.5 bramki 2.37 @ Betclic

 

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO