Korona Kielce – GKS Jastrzębie. Typy, kursy (5.09.2020)

Korona Kielce w drugiej kolejce 1. ligi zmierzy się z GKS-em Jastrzębie. Czy podopieczni Macieja Bartoszka wygrają pierwszy mecz w nowym sezonie?

Korona Kielce – GKS Jastrzębie zapowiedź

Spadkowicze z ekstraklasy w pierwszym meczu sezonu zremisowali z Chrobrym Głogów 1:1. O meczu było głośno nie z powodu gry, a ze względu na decyzje sędziowskie, które skomentował po meczu trener Korony, Maciej Bartoszek.

Myślę, że w tym momencie powinien pojawić się na konferencji prasowej główny sędzia oraz jego asystenci, aby wytłumaczyć się ze swoich decyzji. Nie możemy być ciągle krzywdzeni. Ostatnio zrobiło się tak, że sędzia może karać, krzyczeć na asystentów na ławce, popełniać błędy, tylko konsekwencje z ich pracy nie są wyciągane. Ja wszystko rozumiem, że arbiter jest człowiekiem, ale na litość Boską, ile tak można. W zeszłym sezonie spadliśmy w dużej mierze przez błędy sędziowskie – stwierdził trener podczas pomeczowej konferencji.

Z kolei GKS po powrocie pierwszej ligi miał trudne zadanie – zmierzył się u siebie z innym spadkowiczem, Arką Gdynia. Mecz zakończył się nokautem – Arkowcy prowadzili już 3:0 do przerwy, a po 90. minutach na tablicy widniało już 4:0. Trzeba przyznać, że zespół, który w ostatniej kolejce ubiegłego sezonu zapewnił sobie utrzymanie, na początku nowych rozgrywek nie ma łatwo.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!

Po raz ostatni drużyny zmierzyły się ze sobą jeszcze w 2009 roku, gdy obie występowały w 1. lidze. Trzeba przyznać, że Jastrzębie okazało się dla Korony trudnym przeciwnikiem – najpierw wygrało na wyjeździe 3:2, a potem zremisowało u siebie 0:0. Jak będzie po 11. latach? Wrócą demony przeszłości?

Korona Kielce – GKS Jastrzębie kursy

Faworytem według bukmacherów jest drużyna z Kielc. Kurs na wygraną Korony wynosi 1.85, natomiast na triumf Jastrzębia 3.97. Z kolei szanse na remis oceniono na kurs 3.60.

Korona Kielce – GKS Jastrzębie typy

Nie ma wątpliwości, że kielczanie powinni wygrać ten mecz i wszystko na to wskazuje. Kto wie, może zespół odbije sobie za mecz z Chrobrym i podobnie jak Arka zdemoluje drużynę ze Śląska?

Korona – Jastrzębie | Typ: Korona wygra @1.85 Totolotek

Korona – Jastrzębie | Typ: Powyżej 2.5 goli @1.90 Totolotek

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO