Estonia – Gruzja. Typy, kursy (5.09.2020)
05.09.2020

W dywizji C Ligi Narodów, Estonia zagra w Tallinnie z Gruzją. Faworytem tego spotkania jest ekip gości.

Estonia – Gruzja zapowiedź (sobota, 18:00)

W walce o Euro 2020, Estonia nie miała żadnych argumentów. Reprezentacja zajęła ostatnie miejsce w grupie C, gromadząc na swoim koncie zaledwie jeden punkt. Piłkarzom z Estonii udało się sprawić niespodziankę w Mińsku, remisując bezbramkowo w rywalizacji z Białorusią.

Ostatnią edycję Ligi Narodów, Estonia zakończyła z kolei na czwartym miejscu w grupie. W związku ze zmianą przepisów, reprezentacja pozostała jednak w dywizji C, gdzie zmierzy się z Macedonią Północną, Armenią oraz Gruzją.

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 100 zł!

To właśnie ta ostatnia kadra jest pierwszym rywalem Estończyków w drugiej edycji Ligi Narodów. Gruzja znacznie lepiej spisała się w eliminacjach do mistrzostw europy, zdobywając łącznie osiem punktów. Taki wynik pozwolił reprezentacji cieszyć się z czwartego miejsca w grupie D.

Estonia – Gruzja kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Gruzja. Kurs na zwycięstwo gości wynosi 1.79. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3.20. Trimuf gospodarzy bukmacherzy ocenili na kurs 5.10.

Estonia – Gruzja typy

Reprezentacja Gruzji nie powinna mieć większych problemów z pokonaniem Estończyków. W związku z tym, typujemy pewną wygraną gości.

 Estonia – Gruzja | Typ: Gruzja wygra i powyżej 1.5 bramki 2.27 @ BETFAN 

 Estonia – Gruzja | Typ: Gruzja wygra różnicą minimum dwóch goli 3.35 @ BETFAN

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO