Hiszpania – Ukraina. Typy, kursy (6.09.2020)
06.09.2020

Za sprawą wyników pierwszej serii gier w grupie 4 dywizji A, niespodziewanym liderem zestawienia jest Ukraina, która ma za sobą zwycięstwo ze Szwajcarią. Tym razem przeciwnik jest o wiele bardziej wymagający. W Madrycie na Ukrainę czeka reprezentacja Hiszpanii. 

Hiszpania – Ukraina zapowiedź (niedziela, 20:45)

W bardzo dramatycznych okolicznościach Hiszpanie wywalczyli sobie jeden punkt w starciu z Niemcami. Do 96. minuty rywalizacji w Stuttgarcie prowadzili gospodarze za sprawą gola Timo Wernera. Tuż przed końcowym gwizdkiem sędziego do siatki trafił Gaya. Tym samym, obie kadry musiały zadowolić się jednym punktem.

Ze zwycięstwa cieszyła się z kolei Ukraina, która pokonała w Lwowie 2:1 Szwajcarię. Selekcjoner kadry, Andriy Shevchenko wykonuje niesamowitą pracę w reprezentacji, co potwierdzają wyniki. Wystarczy bowiem powiedzieć, że Ukraina nie przegrała mecz od prawie dwóch lat.

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO50 > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 50 zł!

Po raz ostatni Hiszpania rywalizowała z Ukrainą w 2015 roku w ramach kwalifikacji do mistrzostw europy. Mecz w Kijowie zakończył się zwycięstwem gości. Jedyną bramkę w spotkaniu zdobył Mario Gaspar.

Hiszpania – Ukraina kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Hiszpania. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 1.41. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 4.80. Triumf Ukrainy bukmacherzy ocenili na kurs 8.20.

Hiszpania – Ukraina typy

Choć według ekspertów gospodarze nie powinni mieć większych problemów z wygraniem tej potyczki, to biorąc pod uwagę postawę Ukrainy w ostatnich kilkunastu miesiącach, trudno nie oprzeć się wrażeniu, iż goście mogą sprawić w tym spotkaniu pewną niespodziankę. Typujemy bramki obu reprezentacji.

Hiszpania – Ukraina | Typ: Obie drużyny strzelą gola 2.10 @ Betclic 

Hiszpania – Ukraina | Typ: Obie drużyny strzelą gola i powyżej 2.5 bramki 2.36 @ Betclic 

 

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO