Kamil Jóźwiak: “Otwarcie mówię, jaki mam cel i że chciałbym odejść”

Kamil Jóźwiak wciąż jest łączony z zachodnimi klubami. W rozmowie dla “Polsatu Sport” po meczu z Bośnią i Hercegowiną piłkarz wyznał, że chciałby odejść z Lecha już w trakcie obecnego okienka transferowego.

O transferze mówi się od miesięcy

Wciąż nie wiadomo, jaka będzie dalsza przyszłość Kamila Jóźwiaka. Co jakiś czas pojawiają się pogłoski na temat zainteresowania piłkarzem ze strony zachodnich klubów. 22-latek do tej pory był łączony z Genoą, Derby County, Herthą Berlin i Werderem Brema.

Niewątpliwie skauci z najsilniejszych lig śledzili spotkania polskiej kadry, aby zaczerpnąć informacji o skrzydłowym Lecha. Kamil Jóźwiak był w nich wyróżniającą się postacią i mógł przykuć uwagę obserwatorów.

“Chciałbym odejść”

Kamil Jóźwiak po meczu z Bośnią i Hercegowiną wypowiedział się na temat swojej przyszłości. Piłkarz wyznał, że zależy mu na odejściu z Lecha w najbliższym czasie. Dodał jednak, że nie miałby jednak nic przeciwko pozostaniu w stolicy Wielkopolski.

Wiadomo, że otwarcie mówię, jaki mam cel i że chciałbym odejść, ale też Lech to mój klub, którego jestem wychowankiem i który wiele dla mnie zrobił. Jeśli będę musiał zostać, to nic złego się nie stanie. Będą następne okienka transferowe. Ale – tak jak mówię – moim celem jest odejść teraz. Zobaczymy, jak będzie – powiedział piłkarz w rozmowie dla “Polsatu Sport”.

Sytuacja wyjaśni się już w ciągu najbliższych dni?

Kamil Jóźwiak prawdopodobnie zagra w sobotnim meczu ze Śląskiem. Na razie trudno stwierdzić, czy to spotkanie ligowe będzie jego ostatnim w barwach “Kolejorza”. Nie powinno jednak zdziwić, gdy już w najbliższych dniach 22-latek podejmie decyzję o zmianie otoczenia.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO