Watford – Middlesbrough. Typy, kursy (11.09.2020)
11.09.2020

W piątkowy wieczór startuje nowy sezon Championship. Na inaugurację rozgrywek, spadkowicz z Premier League, czyli Watford zmierzy się na własnym obiekcie z Middlesbrough.

Watford – Middlesbrough zapowiedź (piątek, 20:45)

Do ostatniej kolejki ekipa “Szerszeni” walczyła o byt w najwyższej klasie rozgrywkowej. Ogromne zamieszanie związane z odejściem Nigela Pearsona sprawiło, iż zespół przegrał trzy mecze z rzędu, zajmując tym samym dziewiętnastą pozycję w lidze ze stratą jednego punktu do bezpiecznej lokaty.

Watford podejmie zatem rękawicę, by powrócić do Premier League. Swoją przygodę z Championship klub z Vicarage Road rozpocznie od spotkania na własnym obiekcie z Middlesbrough. Goście mają za sobą bardzo przeciętny sezon. Wystarczy powiedzieć, że drużyna zajęła siedemnastą pozycję w lidze z przewagą zaledwie pięciu punktów od strefy spadkowej.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!

Jeszcze w trakcie rozgrywek 2018/2019, Middlesbrough było bardzo bliskie gry w play-offach do Premier League, jednakże na koniec wspominanej kampanii zespół zajął siódme miejsce ze stratą zaledwie jednego punktu do Derby County.

Watford – Middlesbrough kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Watford. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 1.96. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3.40. Triumf gości bukmacherzy ocenili na kurs 3.91.

Watford – Middlesbrough typy

Watford powinien poradzić sobie z Middlesbrough. Typujemy zatem wygraną gospodarzy z szansą na bramkę strzeloną przez gości.

Watford – Middlesbrough | Typ: Watford wygra mecz 1.96 @ Totolotek 

Watford – Middlesbrough | Typ: Watford wygra i obie drużyny strzelą gola 4.45 @ Totolotek 

 

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO