Eibar – Celta Vigo. Typy, kursy (12.09.2020)
12.09.2020

Sezon w La Liga miał się rozpocząć na południu w Granadzie, ale wobec zmian w kalendarzu, rozpocznie się w na północy w Eibar. Tam gospodarze zagrają z Celtą Vigo i będzie to starcie drużyn, które w zeszłych rozgrywkach długo musiały się martwić o byt w Primera Division.

Eibar – Celta Vigo zapowiedź (sobota, 16:00)

Eibar w tym sezonie będzie jednym z popularniejszych klubów do oglądania, a to wszystko ze względu na transfer Damiana Kądziora. W końcu doczekaliśmy się następcy Grzegorza Krychowiaka na hiszpańskich boiskach, choć trzeba przyznać, że z tym transferem polscy kibice będą liczyć na gole i asysty, bo tych w barwach Dinama Zagrzeb nie brakowało. Kłopot w tym, że kadra Rusznikarzy na dzisiaj nie jest zbyt mocna i też powołania na pierwszy mecz dostało kilku graczy rezerw drużyny Jose Luisa Mendilibara.

Celta w ubiegłym sezonie była o krok od kompromitacji i podzielenia losu Espanyolu. Trzeba przyznać, że mieli naprawdę solidny zespół, który powinien bardziej walczyć o europejskie puchary, a nie drżeć przed spadkiem. Teraz wypadałoby zrobić jednak coś więcej i chociaż w okolicach środka tabeli się zakręcić, zwłaszcza że Iago Aspas wiecznie żywy nie będzie. Dlatego powinni korzystać, póki ich kapitan jest na okręcie zwanym Celtą.

Eibar – Celta Vigo kursy bukmacherskie

Według bukmacherów nieznacznym faworytem tego meczu są gospodarze z Kraju Basków, na których kurs wynosi 2,60. Nieco więcej otrzymamy – 2,90 – gdy postawimy na gości z Galicji. Remis wyceniany jest na 3,15.

Eibar – Celta Vigo typy

Eibar – Celta Vigo | Obie strzelą @ 1,95 TOTALbet

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO