Cracovia – Stal Mielec. Typy, kursy (12.09.2020)
12.09.2020

Czerwona latarnia ligi spotyka się z beniaminkiem. W teorii nie należy spodziewać się fajerwerków, ale przecież obecny skład Cracovii odrabia grzechy popełnione przez klub kilkanaście lat temu. Ale po tym meczu Pasy powinny być już na plusie.

Cracovia – Stal Mielec zapowiedź (sobota, 15:00)

Cracovia po pierwszych dwóch meczach powinna być czwarta, zaraz za tercetem ekip z kompletem punktów. Na ten moment jednak dorobek drużyny Michała Probierza to -1 punkt, gdyż odrobili cztery z pięciu ujemnych punktów, jakie wyznaczył PZPN w ramach kary. W tygodniu z zespołu odszedł Michał Helik, który wybrał angielską Championship na kontynuacje swojej kariery. Ten krok oznacza, że i tak mizerna liczba Polaków w klubie się pomniejszyła.

Stal rozpoczęła od zdobycia jednego punktu. Najpierw remis w Płocku, a po chwili porażka z Górnikiem Zabrze, gdy Rafał Strączek nie miał szans przy pięknym golu Manneha. Mielczanom nie będzie łatwo o kolejne punkty, wszak rywal mocniejszy, grający u siebie i raczej szansę beniaminka oceniamy dość nisko. Nie tylko na oczka z takimi przeciwnikami, ale ogólnie, w walce o utrzymanie.

Cracovia – Stal Mielec kursy bukmacherskie

Faworytem jest oczywiście Cracovia, na którą kurs wynosi 1,82. Remis to 3,65, zaś wygrana beniaminka z Mielca to 4,50.

Cracovia – Stal Mielec typy

Cracovia – Stal Mielec | Typ: Cracovia @ 1,82 TOTALbet

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO