Messi do Suareza: “Zasłużyłeś na lepsze pożegnanie, a nie na to, by cię wyrzucili”

Lionel Messi po odejściu Luisa Suareza nie przebierał w słowach. Argentyńczyk pożegnał się z byłym kolegą z Barcelony za pośrednictwem Instagrama. W poście piłkarz skrytykował podejście Josepa Bartomeu i władz “Blaugrany”.

Zmiany w Barcelonie

W ostatnim czasie w Barcelonie dochodzi do wielu zmian. Funkcję trenera objął Ronald Koeman, który zastąpił Quique Setiena, a także odeszło z zespołu kilka znanych nazwisk. To już pewne, że w przyszłym sezonie w barwach “Blaugrany” nie zobaczymy Ivana Rakiticia, Arturo Vidala czy Luisa Suareza. Urugwajczyk w czwartek podpisał kontrakt z Atletico Madryt.

Messi będzie tęsknił za Suarezem

Do decyzji o odejściu Suareza odniósł się na Instagramie Lionel Messi. Argentyńczyk wstawił na swoim profilu zdjęcie z byłym kolegą z zespołu, z którym dzielił szatnię Barcelony przez sześć lat.

To będzie dziwne uczucie, aby oglądać ciebie w innej koszulce. Ale jeszcze dziwniejsze będzie grać przeciwko tobie – przyznał argentyński gwiazdor.

“Zasłużyłeś na lepsze pożegnanie”

Lionel Messi dodał również, że Luis Suarez zasłużył na lepsze pożegnanie ze strony klubu, ze względu na to, ile w nim osiągnął.

Zasłużyłeś na lepsze pożegnanie, godne jednego z największych piłkarzy w historii klubu, a nie na to, by cię wyrzucili w taki sposób – dodał Messi

Fot. Instagram

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO