Cracovia – Raków Częstochowa. Typy, kursy (26.09.2020)

Cracovia w sobotnim meczu ligowym podejmie na własnym stadionie Raków Częstochowa. Czy podopieczni Marka Papszuna wygrają czwarte spotkanie z rzędu?

Cracovia – Raków Częstochowa zapowiedź

“Pasy” to jeden z trzech zespołów, które od początku sezonu nie pozwoliły się pokonać w lidze. Podopieczni Michała Probierza jak na razie wygrali jeden mecz i zaliczyli trzy remisy. Zespół zajmuje jednak przedostatnie miejsce w ekstraklasie, z jednym punktem na koncie – ze względu na pięć punktów ujemnych z powodu afery korupcyjnej.

Tymczasem Raków ma ostatnio udaną passę. Drużyna rozpoczęła sezon od porażki z Legią 1:2, aczkolwiek trzy kolejne spotkania podopieczni Marka Papszuna kończyli zwycięstwami. W ten sposób zespół zajmuje obecnie drugą pozycję w lidze.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!

Do tej pory Raków jeszcze nie wygrał z “Pasami”. W ubiegłym sezonie starcia zespołów kończyły się zwycięstwami 1:0 i 3:0 na korzyść Cracovii. Czy tym razem znowu wygrają podopieczni Michała Probierza?

Cracovia – Raków Częstochowa kursy

Zdaniem bukmacherów niewiele większe szanse na wygraną mają gospodarze. Kurs na triumf Cracovii wynosi 2.50, natomiast ich rywali 2.97. Z kolei szanse na remis ustalono na kurs 3.30

Cracovia – Raków Częstochowa typy

Ostatnie mecze powinny wskazywać na to, że obie drużyny w sobotę znajdą drogę do bramki. Może jedną z nich zdobędzie Vladislavs Gutkovskis, który po czterech spotkaniach ma na koncie tyle samo goli?

Cracovia – Raków | Typ: Obie drużyny strzelą gola @1.70 Totolotek

Cracovia – Raków | Typ: Vladislavs Gutkovskis strzeli gola @2.65 Totolotek

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO