Jagiellonia Białystok – Zagłębie Lubin. Typy, kursy (26.09.2020)

Jagiellonia Białystok w piątej kolejce PKO Ekstraklasy zmierzy się u siebie z Zagłębiem Lubin. Czy gospodarze przedłużą serię meczów bez porażki?

Jagiellonia Białystok – Zagłębie Lubin zapowiedź

Początek sezonu jest dość udany dla podopiecznych Bogdana Zająca. Drużyna do tej pory zanotowała dwa zwycięstwa i tyle samo remisów. Dzięki temu Jaga po czterech kolejkach znajduje się na ligowym podium z ośmioma punktami na koncie.

Z kolei “Miedziowi” rozpoczęli sezon od dwóch zwycięstw, aczkolwiek ostatnio się zablokowali. Zespół Martina Seveli najpierw przegrał z Rakowem 1:2, a następnie zremisował z Cracovią 1:1. Wyjazd do Białegostoku bez wątpienia nie będzie łatwym dla lubinian.

Ostatnie cztery mecze przemawiają na korzyść zespołu gości. Przez ten czas dwa razy górą było Zagłębie i tyle samo spotkań kończyło się remisem. Czy “Miedziowi” przedłużą swoją udaną passę w starciach z białostoczanami?

Jagiellonia Białystok – Zagłębie Lubin kursy

Według bukmacherów faworytem tego meczu są gospodarze. Kurs na wygraną Jagiellonii wynosi 2.25, natomiast na zwycięstwo Zagłębia 3.20. Tymczasem szanse na remis oceniono na kurs 3.40.

Jagiellonia Białystok – Zagłębie Lubin typy

Może statystyki z poprzednich spotkań się nie mylą i tym razem znowu zakończy się wygraną “Miedziowych” bądź remisem? Poza tym obie drużyny na razie konsekwentnie zdobywają gole w każdym ligowym meczu, na co trzeba zwrócić uwagę.

Jagiellonia – Zagłębie | Typ:Zagłębie wygra lub remis @1.64 STS

Jagiellonia – Zagłębie | Typ: Obie drużyny strzelą gola @1.65 STS

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO