Puszcza Niepołomice – Chrobry Głogów. Typy, kursy (27.09.2020)

Puszcza Niepołomice zmierzy się na własnym stadionie z Chrobrym Głogów. Czy podopieczni Ivana Djurdjevicia pokażą aspiracje do ligowej czołówki?

Puszcza Niepołomice – Chrobry Głogów zapowiedź

Początek sezonu jest dla podopiecznych Tomasza Tułacza niezbyt udany. W trzech pierwszych meczach zespół zgromadził na koncie tylko jeden punkt, dzięki remisowi z Koroną. Poza porażką z Resovią 0:3, nie można mieć drużynie jednak wiele do zarzucenia – strata punktów ze spadkowiczami z ekstraklasy – Arką i Koroną raczej nie przynosi ujmy.

Z kolei Chrobry w tej chwili znajduje się na dziewiątym miejscu, z siedmioma punktami na koncie. Podopieczni Ivana Djurdjevicia wygrali z Widzewem i GKS-em Jastrzębie, zremisowali z Koroną i przegrali z Radomiakiem.

Trzy z czterech poprzednich pojedynków zespołów kończyły się wygranymi gości. W ostatnim starciu w Niepołomicach wygrał Chrobry, natomiast w Głogowie trzy punkty zdobyła Puszcza. Jak będzie tym razem?

Puszcza Niepołomice – Chrobry Głogów kursy

Bukmacherzy widzą w tym pojedynku minimalnie większe szanse niepołomiczan. Kurs na wygraną Puszczy wynosi 2.60, natomiast Chrobrego 2.78. Tymczasem kurs na remis ustalono na 3.25.

Puszcza Niepołomice – Chrobry Głogów typy

W każdym meczu od początku sezonu głogowianie wygrywali przynajmniej jedną połowę. Z kolei Puszcza jak na razie nie zdobyła jeszcze gola przed przerwą – może tym razem również tego nie dokona?

Puszcza – Chrobry | Typ: Puszcza nie strzeli gola w pierwszej połowie @1.60 STS

Puszcza – Chrobry | Typ: Chrobry wygra przynajmniej jedną połowę @1.95 STS

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO