Zaskakujący kierunek dla Arkadiusza Milika. Polak może trafić do angielskiego giganta
28.09.2020

Sytuacja Arkadiusza Milika zmienia się jak w kalejdoskopie. Polak był już jedną nogą w Romie, jednak finalnie transfer wysypał się na ostatniej prostej. Potem mówiło się o zainteresowaniu Valencii i Tottenhamu. Według doniesień angielskich i włoskich mediów, do gry o 26-latka dołączył Manchester United.

Wstępne rozmowy

“Czerwone Diabły” mają bardzo uważnie monitorować sytuację Polaka. “Manchester Evening News” oraz “Rai Sport” informują, że angielski klub miał już kontaktować się z otoczeniem Milika. Odbyły się już nawet wstępne rozmowy, więc temat wydaje się być jak najbardziej poważny. Trzeba jednak zaznaczyć, że w drużynie Ole Gunnara Solskjaera Polak musiałby się pogodzić z rolą rezerwowego, ponieważ trio napastników Mason Greenwood, Anthony Martial oraz Marcus Rashford jest raczej nie do wygryzienia.

Czas ucieka

Na pewno Milik musi się spieszyć ze zmianą klubu, ponieważ do końca okienka transferowego pozostał zaledwie tydzień. W Neapolu już raczej nie ma przyszłości – trener “Azzurrich” Gennaro Gattuso przed startem ligi wprost powiedział, że nie ma dla niego miejsca w składzie Napoli. Włoch szybko przeszedł od słów do czynów – Polak nie znalazł się w kadrze ani na mecz pierwszej kolejki z Parmą, ani na ostatnie spotkanie przeciwko Genoi.