Kamil Grabara zmienia klub!
28.09.2020

Kamil Grabara odchodzi z Liverpoolu na wypożyczenie do duńskiego Aarhus. Polak występował już w tym klubie podczas rundy wiosennej sezonu 2018/2019.

Bez szans na grę

21-latek nie ma szans na regularną grę w Liverpoolu, ponieważ bezapelacyjnie pierwszym bramkarzem jest Alisson Becker, a rezerwowy golkiper Adrian też wydaje się być zawodnikiem poza zasięgiem Polaka. “The Reds” postanowili wypożyczyć Grabarę ponownie do Aarhus, gdzie na wiosnę 2019 rozegrał 16 spotkań, wpuścił 18 bramek i zaliczył 6 czystych kont. Tym razem rozegra zapewne więcej spotkań, ponieważ wypożyczenie jest całoroczne.

Nieudane wypożyczenie

Zeszły sezon Grabara spędził na wypożyczeniu w Huddersfield Town, które występuje w Championship. Pobytu na Kirlees Stadium Polak nie wspomina raczej najlepiej – zagrał 28 spotkań i wpuścił aż 45 bramek, zachowując zaledwie 5 czystych kont. Oczywiście Huddersfield to nie jest żaden potentant, ponieważ “Teriery” zajęły dopiero 18. miejsce w lidze, jednak Grabara popełnił sporo prostych błędów, za które był krytykowany przez angielskich dziennikarzy i kibiców.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO