Korona Kielce – Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Typy, kursy (30.09.2020)

Korona Kielce w swoim szóstym meczu w sezonie zagra z Bruk-Betem Termalica Nieciecza. Czy kielczanie wygrają drugie spotkanie w sezonie?

Korona Kielce – Bruk-Bet Termalica Nieciecza zapowiedź

Można powiedzieć, że kielczanie są jednym z największych rozczarowań początku sezonu 1. Ligi. Inni spadkowicze – ŁKS i Arka zajmują czołowe dwa miejsca, natomiast Korona jest dopiero na 11. pozycji z sześcioma punktami na koncie. Zespół na razie pokonał tylko GKS Jastrzębie, zremisował z Chrobrym, Puszczą i Miedzią oraz przegrał z Górnikiem Łęczna.

Z kolei podopieczni Mariusza Lewandowskiego w ostatniej kolejce zaliczyli pierwszą porażkę w sezonie i przegrali z Arką 0:1. Wcześniej zespół wygrał jednak cztery mecze z rzędu, dzięki czemu zajmuje czwarte miejsce w lidze.

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 100 zł!

Po raz ostatni zespoły miały okazję sprawdzić się w bezpośrednim starciu jeszcze w ekstraklasie. W sezonie 2017/2018 wszystkie trzy spotkania kończyły się zwycięstwami kielczan. Jak będzie tym razem?

Korona Kielce – Bruk-Bet Termalica Nieciecza kursy

Zdaniem bukmacherów, większe są szanse na zwycięstwo drużyny gości. Kurs na wygraną Bruk-Betu wynosi 2.20, natomiast ich rywali 3.15. Z kolei kurs na remis ustalono na 3.35.

Korona Kielce – Bruk-Bet Termalica Nieciecza typy

Niecieczanie, poza ostatnim meczem, za każdym razem w tym sezonie otwierali wynik. Może tak samo będzie i tym razem i kielczanie nie zachowają czystego konta w pierwszej połowie? Mimo wszystko, mecz zapowiada się na wyrównany i można liczyć na bramki z obu stron.

Korona – Bruk-Bet | Typ: Obie drużyny strzelą gola @1.76 BETFAN

Korona – Bruk-Bet | Typ: Korona bez czystego konta w 1. połowie @2.04 BETFAN

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO