Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Radomiak Radom. Typy, kursy (4.10.2020)

Bruk-Bet Termalica Nieciecza w siódmej kolejce 1. Ligi zagra z Radomiakiem Radom. Która z drużyn zaprezentuje swoje aspiracje do awansu?

Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Radomiak Radom zapowiedź

Zespół Mariusza Lewandowskiego od początku sezonu jest w znakomitej formie. Słonie wygrali pięć na sześć dotychczasowych spotkań, przegrywając tylko raz – 0:1 u siebie z Arką Gdynia. Co więcej, w tym meczu Bruk-Bet stracił jedynego gola w lidze do tej pory. Drużyna z piętnastoma punktami zajmuje drugie miejsce w lidze.

Tymczasem Radomiak udanie rozpoczął rozgrywki, ale ostatnio przytrafiła mu się zadyszka. Pierwsze trzy mecze sezonu zakończyły się zwycięstwami drużyny z Radomia, aczkolwiek w ostatnich dwóch podopieczni Dariusza Banasika dwa razy przegrali. Zespół uległ najpierw Górnikowi Łęczna 1:2, a następnie Miedzi 0:2. W tej chwili radomianie zajmują ósme miejsce w lidze, z dziewięcioma punktami na koncie.

W ubiegłym sezonie to Radomiak był górą w pojedynkach między drużynami. U siebie zespół Dariusza Banasika wygrał 1:0, natomiast mecz w Niecieczy zakończył się remisem 1:1. Jak będzie tym razem?

Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Radomiak Radom kursy

Zdaniem bukmacherów, mecz powinien zakończyć się zwycięstwem gospodarzy. Kurs na to zdarzenie ustalono na 2.30, natomiast na trzy punkty gości na 3.18. Z kolei kurs na remis wynosi 3.30.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Radomiak Radom typy

Patrząc na ostatnią postawę drużyn, gospodarze powinni tutaj wygrać, zachowując czyste konto. Czy tak się stanie w niedzielny wieczór?

Bruk-Bet – Radomiak | Typ: Bruk-Bet wygra @2.30 STS

Bruk-Bet – Radomiak | Typ: Bruk-Bet zachowa czyste konto @3.70 STS