Show Roberta Lewandowskiego! Cztery gole Polaka w meczu z Herthą!

04.10.2020

Robert Lewandowski nie zamierza się zatrzymywać. Polski napastnik został bohaterem ligowego spotkania z Herthą Berlin.

Bayern wygrał mecz z klubem ze stolicy Niemiec 4:3.Polak zanotował wszystkie trafienia dla zespołu z Bawarii.

Polak zapewnia trzy punkty

Pierwsze dwie bramki w spotkaniu zdobyli gospodarze. Gdy wydawało się, że trafienia Roberta Lewandowskiego na dobre podcięły skrzydła gości, piłkarze Herthy niespodziewanie doprowadzili do wyrównania. Swój udział miał w tym m.in. Krzysztof Piątek, który kilka minut po wejściu na boisko zanotował asystę przy trafieniu Matheusa Cunhy. Trzeci gol Lewego z 85. minuty również nie przesądził losów spotkania, gdyż goście odpowiedzieli trzy minuty później. Polski napastnik triumf drużynie Hansiego Flicka zapewnił w doliczonym czasie gry za sprawą uderzenia z rzutu karnego.