Felicio Brown Forbes podpisał kontrakt z Wisłą Kraków

Felicio Brown Forbes podpisał kontrakt z Wisłą Kraków. Według informacji Mateusza Migi z TVP Sport, kwota transferu wyniosła około 75-175 tysięcy euro.

Stracił miejsce w składzie

Felicio Brown Forbes to postać znana dobrze fanom ekstraklasy. Kostarykanin od dwóch lat występuje w Polsce – w swoim pierwszym sezonie grał w Koronie, a przed kolejnym trafił do Rakowa. W minionych rozgrywkach napastnik zdobył w ekstraklasie dziesięć goli  w 27 meczach.

Ostatnio 29-latek nie należy jednak do ulubieńców Marka Papszuna. Felicio Brown Forbes w tym sezonie spędził na boisku zaledwie 18. minut. Zresztą trener nie może narzekać na ofensywę zespołu pod nieobecność Kostarykanina. Raków ma w tej chwili na koncie 15 goli – najwięcej w całej ligowej stawce.

Odejście do Wisły dobrym ruchem?

Po raz pierwszy informację o możliwym transferze piłkarza do Wisły podał Janekx89. Mateusz Święcicki poinformował jednak, że piłkarz znalazł się również na celowniku Zulte Waregem.

Ostatecznie Felicio Brown Forbes zdecydował się na transfer do Wisły Kraków. “Biała Gwiazda” zapłaciła za niego według informacji Mateusza Migi z TVP Sport około 75-175 tysięcy euro, podzielone na raty. Kostarykanin podpisał z klubem dwuletni kontrakt.