Robert Lewandowski pozwie Cezarego Kucharskiego
07.10.2020

Robert Lewandowski zamierza wejść na drogę sądową z Cezarym Kucharskim. To reakcja na oskarżenia ze strony byłego reprezentanta Polski wobec napastnika Bayernu Monachium. 

Lewandowski w sporze ze swoim byłym agentem wytoczył ciężkie działa. Powierzył bowiem sprawę znanemu adwokatowi, prof. Tomaszowi Siemiątkowskiemu.

Gigantyczne odszkodowanie

Jakiś czas temu w mediach pojawiły się informacje o ogromnych roszczeniach ze strony Cezarego Kucharskiego. Były przedstawiciel Lewandowskiego miał zażądać blisko 40 milionów złotych. Król strzelców Bundesligi podjął odpowiednie kroki prawne wymierzone w Kucharskiego.

Oświadczenie rzeczniczki

Sprawę skomentowała rzeczniczka piłkarza, Monika Bondarowicz. – W związku z nasilającymi się w ostatnich tygodniach publicznymi atakami pana Cezarego Kucharskiego wymierzonymi w Roberta Lewandowskiego oraz jego rodzinę, podjęte zostały zdecydowane kroki prawne. Robert Lewandowski wyznaczył prof. Tomasza Siemiątkowskiego jako swojego adwokata, który będzie reprezentował go i jako jedyny udzielał informacji medialnych w tym zakresie – informuje.

Uprzejmie prosimy o umożliwienie Robertowi Lewandowskiemu skoncentrować się na przygotowaniach do nadchodzących meczów reprezentacji Polski – podsumowała Bondarowicz.