Gruzja – Białoruś. Typy, kursy (8.10.2020)

Gruzja w play-offach do Mistrzostw Europy zmierzy się u siebie z Białorusią. Czy reprezentacja z Kaukazu wejdzie do finału eliminacji?

Gruzja – Białoruś zapowiedź

Reprezentacja Gruzji w 2020 roku pozostaje na razie niepokonana. Zespół najpierw pokonał na wyjeździe Estonię 1:0, a następnie zremisował u siebie z Macedonią Północną 1:1. Warto wspomnieć, że gola w pierwszym meczu zdobył Nika Kaczarawa, który niedawno trafił na zasadzie wypożyczenia do Lecha Poznań.

Tymczasem Białoruś we wrześniowych meczach Ligi Narodów zdobyła trzy punkty. Zespół najpierw przegrał z Albanią 0:2, a następnie pokonał Kazachstan 2:1. Wydaje się, że drużyna spisuje się lepiej niż w ubiegłym roku, gdy wygrała zaledwie jeden mecz.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!

Oba zespoły zakwalifikowały się play-offów poprzez zwycięstwo w grupie Ligi Narodów. Do tej pory Gruzini i Białorusini mierzyli się trzy razy w historii, bilans to jeden remis oraz po jednym zwycięstwie obu drużyn. Jak będzie tym razem?

Gruzja – Białoruś kursy

Według bukmacherów, faworytem tego pojedynku jest reprezentacja Gruzji. Kurs na jej zwycięstwo wynosi 2.25, natomiast ich rywali 3.60. Tymczasem szanse na remis ustalono na kurs 3.15.

Gruzja – Białoruś typy

Gruzini wydają się być w lepszej formie i dadzą z siebie wszystko – szczególnie, że finał play-offów rozgrywają na własnym stadionie. Od pierwszej minuty powinien zagrać Giorgi Kwilitalia – napastnik wydaje się być faworytem do zdobycia gola.

Gruzja – Białoruś | Typ: Gruzja wygra @2.25 Totolotek

Gruzja – Białoruś | Typ: Giorgi Kwilitalia strzeli gola @3.25 Totolotek