Miedź Legnica – GKS Jastrzębie. Typy, kursy (9.10.2020)

Miedź Legnica w piątek podejmie u siebie GKS Jastrzębie. Czy po tym spotkaniu podopieczni Jarosława Skrobacza będą wyżej w tabeli?

Miedź Legnica – GKS Jastrzębie zapowiedź

W tej chwili legniczanie zajmują szóste miejsce w lidze, z 11 punktami na koncie. Drużyna jak na razie gra w kratkę, chociaż trzy mecze z rzędu bez porażki wydają się być dobrym prognostykiem. W minionej kolejce zespół zremisował z Chrobrym 2:2.

Z kolei GKS w tej chwili znajduje się na przedostatnim miejscu w 1. Lidze. Można powiedzieć, że przed ostatnim drużynę chroni jedynie katastrofalna postawa Sandecji. Jastrzębianie ostatnie spotkania przegrali jedną bramką – brakowało im trochę szczęścia i skuteczności. W braku punktów po siedmiu kolejkach trudno jednak doszukiwać się pozytywów.

W poprzednim sezonie oba pojedynki zespołów kończyły się remisami. Trudno jednak dopatrywać się w najbliższym meczu szans na pierwsze punkty GKS-u.

Miedź Legnica – GKS Jastrzębie kursy

Faworytem bukmacherów w tym meczu jest drużyna gospodarzy. Kurs na zwycięstwo Miedzi wynosi 1.70, natomiast na trzy punkty GKS-u 5.25. Z kolei szanse na remis oceniono na kurs 3.75.

Miedź Legnica – GKS Jastrzębie typy

Zwycięstwo drużyny gospodarzy wydaje się być formalnością. Może nawet legniczanie wygrają obie połowy? Zarówno w meczu z Radomiakiem, jak i Chrobrym drużyna bowiem zdobywała bramki zarówno przed przerwą, jak i po niej.

Miedź – Jastrzębie | Typ: Miedź wygra @1.70 STS

Miedź – Jastrzębie | Typ: Miedź wygra obie połowy @4.25 STS