Arka Gdynia – ŁKS Łódź. Typy, kursy (10.10.2020)
10.10.2020

Wreszcie możemy odetchnąć na chwilę od piłki reprezentacyjnej. Dziś bowiem zostaną rozegrane trzy mecze w 1. Lidze. W tym największy hit pomiędzy Arką Gdynią, a ŁKS-em Łódź. Obie drużyny w tym sezonie grają naprawdę ładnie dla oka i naszym zdaniem warto w tym meczu zagrać wysoki over bramkowy, a także remis. Więcej w tekście, zapraszamy.

Arka Gdynia – ŁKS Łódź zapowiedź (sobota, 02:30)

Chyba nikt nie spodziewał się, że Ireneusz Mamrot tak szybko poukłada zespół z Gdyni. Do drużyny w końcu przyszło wielu nowych graczy i wydawało się, że będą potrzebowali czasu, by zaadaptować się w nowym zespole. Tymczasem spadkowicz z Ekstraklasy w pierwszych sześciu meczach zaliczył cztery wygrane, remis i porażkę. Duża w tym zasługa m.in. Juliusza Letniowskiego, który jest wypożyczony do Arki z Lecha Poznań. Gracz ten bowiem gwarantuje bramki i asysty. Trudno więc nie oczekiwać od 21-latka, że i w meczu z ŁKS-em nie błyśnie.

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO50 > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 50 zł!

Jeszcze lepiej ten sezon zaczął ŁKS. Drużyna z Łodzi w siedmiu rozegranych spotkaniach zdobyła komplet punktów. Co więcej ekipa Stawowego gra naprawdę piękny futbol dla oka. Strzeliła dotychczas 20 bramek i straciła tylko cztery. Na ten moment to zdecydowany faworyt do awansu, ale dopiero teraz zmierzy się na wyjeździe z jedną z najlepszych ekip na zapleczu 1. Ligi. Stąd obstawiamy, że będzie remis, ale padnie też w tym starciu sporo bramek.

Arka Gdynia – ŁKS Łódź kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest ŁKS. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 2,70. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3,35. Triumf gości bukmacherzy ocenili na kurs 2,60.

Arka Gdynia – ŁKS Łódź typy

Tak jak wyżej wspomnieliśmy, naszym zdaniem w tym meczu padnie sporo bramek, a mecz zakończy się remisem.

Arka Gdynia – ŁKS Łódź | Typ: remis 3,35 @ Betclic 

Arka Gdynia – ŁKS Łódź | Typ: over 4,5 gola w meczu 5,40 @ Betclic