Czarnogóra – Azerbejdżan. Typy, kursy (10.10.2020)
10.10.2020

W 3. kolejce dywizji C, Czarnogóra zmierzy się w Podgoricy z Azerbejdżanem. Gospodarze mają w swojej grupie komplet punktów.

Czarnogóra – Azerbejdżan zapowiedź (sobota, 15:00)

Zabrzmi to może zaskakująco, ale piłkarze Czarnogóry w 2020 roku są niepokonaną reprezentacją. Co prawda kadra rozegrała raptem trzy mecze na przestrzeni ostatnich dziesięciu miesięcy, jednakże graczom z Czarnogóry w tym czasie udało się zanotować dwie wygrane oraz jeden remis.

Zwycięstwa przypadają na rywalizację w Lidze Narodów. Najpierw piłkarze z Czarnogóry pokonali na wyjeździe 2:0 Cypr, a następnie, również na obiekcie rywala, triumfowali 1:0 w potyczce z Luksemburgiem. W ostatnim meczu, który odbył się w ubiegłą środę, Czarnogóra zremisowała 1:1 z Łotwą.

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO50 > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 50 zł!

Zdecydowanie gorzej wypadają wyniki Azerbejdżanu. W ramach 2. kolejki dywizji C, gracze Gianniego De Biasiego pokonali na wyjeździe Cypr 1:0. Tym samym, Azerbejdżan przerwał serię czterech porażek z rzędu. Co więcej, sobotni rywal Czarnogóry zdołał w tych spotkaniach zdobyć zaledwie jednego gola.

Czarnogóra – Azerbejdżan kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Czarnogóra. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 1.58. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3.70. Triumf gości bukmacherzy ocenili na kurs 6.00.

Czarnogóra – Azerbejdżan typy

Reprezentacja Czarnogóry powinna poradzić sobie z piłkarzami z Azerbejdżanu. Zakładamy zatem wygraną gospodarzy.

Czarnogóra – Azerbejdżan | Typ: Czarnogóra wygra i powyżej 1.5 bramki 1.98 @ Betclic 

Czarnogóra – Azerbejdżan | Typ: Czarnogóra wygra do przerwy i cały mecz 2.19 @ Betclic