Liechtenstein – Gibraltar. Typy, kursy (10.10.2020)
10.10.2020

W najniższej dywizji Ligi Narodów, Liechtenstein w ramach 3. kolejki tych rozgrywek zmierzy się w stolicy swojego kraju z Gibraltarem. Obie reprezentacje mają po jednym zwycięstwie.

Liechtenstein – Gibraltar zapowiedź (sobota, 18:00)

Bardzo rzadko zdarza się, by Liechtenstein miał na swoim koncie dwa zwycięstwa z rzędu. Taka sytuacja aktualnie ma jednak miejsce. W ramach 2. kolejki Ligi Narodów, Liechtenstein wygrał 2:0 na wyjeździe z San Marino. Z kolei w pierwszym październikowym meczu wspominana reprezentacja pokonała na obiekcie rywala Luksemburg 2:1.

Gibraltar do sobotniego meczu podchodzi po porażce w starciu towarzyskim z Maltą 0:2. Podobnie jak Liechtenstein, piłkarze Gibraltaru zdołali poradzić sobie z San Marino, wygrywając na własnym obiekcie 1:0. Gola w tym starciu zdobył wtedy Torilla.

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO50 > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 50 zł!

Po raz ostatni Liechtenstein mierzył się z Gibraltarem w 2018 roku. Mecz zakończył się zwycięstwem reprezentacji Gibraltaru, która wygrała u siebie 2:1.

Liechtenstein – Gibraltar kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Liechtenstein. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 1.67. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3.30. Triumf Gibraltaru bukmacherzy ocenili na kurs 5.20.

Liechtenstein – Gibraltar typy

W niższych dywizjach własne boisko z reguły jest istotnym atutem. Potwierdza to fakt, iż w poprzedniej edycji Ligi Narodów obie reprezentacje mierzyły się dwukrotnie i dwa razy wygrywał gospodarz. Zakładamy, że tym razem będzie podobnie.

Liechtenstein – Gibraltar | Typ: Liechtenstein wygra mecz 1.67 @ Betclic 

Liechtenstein – Gibraltar | Typ: Liechtenstein wygra i poniżej 3.5 bramki 2.02 @ Betclic