Azerbejdżan – Cypr. Typy, kursy (13.10.2020)

Azerbejdżan w czwartej kolejce fazy grupowej Ligi Narodów zmierzy się z Cyprem. Czy po raz drugi w tej edycji górą będą Azerowie?

Azerbejdżan – Cypr zapowiedź

Reprezentacja Azerbejdżanu spisuje się przeciętnie w aktualnej edycji Ligi Narodów. Zespół przegrał z Luksemburgiem i Czarnogórą, aczkolwiek wygrał pierwszy pojedynek z Cyprem. Należy jednak zwrócić uwagę na to, że drużyna gospodarzy na razie grała tylko jeden mecz u siebie, który jednak zakończył się porażką 1:2. Wówczas rywalem Azerów był Luksemburg.

Z kolei Cypr jak na razie nie ma na koncie ani punktów, ani nawet bramek. Drużyna przegrała u siebie zarówno z Czarnogórą (0:2), jak i Azerbejdżanem (0:1). Również w ostatnim meczu, przeciwko Luksemburgowi, zespół stracił punkty (0:2) na wyjeździe.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!

Do tej pory zespoły miały okazję się zmierzyć tylko raz w historii, właśnie we wrześniowym pojedynku. Wtedy na Cyprze lepsi okazali się Azerowie. Jak będzie tym razem?

Azerbejdżan – Cypr kursy

Faworytem bukmacherów w tym pojedynku jest reprezentacja Azerbejdżanu. Kurs na ich zwycięstwo wynosi 2.35, natomiast na trzy punkty Cypryjczyków 3.50. Tymczasem szanse na remis ustalono na kurs 2.95.

Azerbejdżan – Cypr typy

W tym spotkaniu nie zapowiada się na kanonadę, patrząc choćby przez pryzmat innych dotychczasowych spotkań tej grupy. Czy Cypryjczycy czwarty raz z rzędu nie znajdą drogi do bramki rywali?

Azerbejdżan – Cypr | Typ: Poniżej 2.5 goli @1.47 Totolotek

Azerbejdżan – Cypr | Typ: Cypr nie strzeli gola @2.42 Totolotek