Czarnogóra – Luksemburg. Typy, kursy (13.10.2020)

13.10.2020

Czarnogóra we wtorkowym meczu Ligi Narodów podejmie u siebie Luksemburg. Czy spotkanie zakończy się nudną wygraną faworytów?

Czarnogóra – Luksemburg zapowiedź

Czarnogórcy w tej chwili są liderem grupy w Lidze Narodów. Zespół jak na razie wygrał wszystkie pojedynki, w dodatku bez utraty gola. Najpierw bałkańska reprezentacja wygrała 2:0 z Cyprem i 1:0 z Luksemburgiem (oba mecze na wyjeździe), a ostatnio zdobyła trzy punkty z Azerbejdżanem (2:0).

Również Luksemburczycy radzą sobie nieźle w obecnych rozgrywkach. Drużyna zgromadziła na razie sześć punktów, pokonując zarówno Cypr, jak i Azerbejdżan.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!

Ostatni mecz zespołów zakończył się wygraną Czarnogórców 1:0. Wydaje się, że na własnym stadionie podopieczni Faruka Hadzibegicia powinni zaprezentować pokaz jeszcze większej przewagi.

Czarnogóra – Luksemburg kursy

Zdaniem bukmacherów pojedynek powinien zakończyć się zwycięstwem gospodarzy. Kurs na wygraną Czarnogórców wynosi 1.83, natomiast na triumf ich rywali aż 4.77. Tymczasem szanse na remis oceniono na kurs 3.40.

Czarnogóra – Luksemburg typy

Gospodarze powinni ten mecz wygrać bez straty gola. Może jedną z bramek dla Czarnogórców zdobędzie ich kluczowy piłkarz, Stevan Jovetić?

Czarnogóra – Luksemburg | Typ: Stevan Jovetić strzeli gola @2.20 Totolotek

Czarnogóra – Luksemburg | Typ: Czarnogóra wygra i obie drużyny nie strzelą @2.61 Totolotek