Wyspy Owcze – Andora. Typy, kursy (13.10.2020)

Wyspy Owcze we wtorkowy wieczór czeka starcie z Andorą w ramach Ligi Narodów. Czy Farerowie po raz kolejny zakończą mecz bez porażki?

Wyspy Owcze – Andora zapowiedź

Farerowie są w tej chwili liderem swojej grupy w Lidze Narodów z siedmioma punktami na koncie. Kadra Wysp Owczych jak na razie zanotowała dwa zwycięstwa (z Andorą i Maltą) oraz zremisowała z Łotwą.

Tymczasem Andorczycy zdobyli w tej edycji rozgrywek dwa punkty. Drużyna podzieliła się punktami po bezbramkowych remisach z Łotwą i Maltą. Z kolei z Farerami przegrali tylko 0:1. Można więc powiedzieć, że mają dość solidną defensywę, chociaż ich schematy ustawienia przy stałych fragmentach gry są obiektem twitterowych memów.

Drużyny zmierzyły się do tej pory trzy razy w historii. Dwukrotnie zakończyło się zwycięstwem Wysp Owczych 1:0, a raz podziałem punktów po bezbramkowym remisie. Co nas czeka tym razem?

Wyspy Owcze – Andora kursy

Zwycięstwo Farerów powinno być według bukmacherów formalnością. Szansę na to zdarzenie oceniono na kurs 1.42, natomiast na zwycięstwo ich rywali na kurs 10.50. Tymczasem szanse na remis wynoszą 4.00.

Wyspy Owcze – Andora typy

Patrząc na skuteczną defensywę zespołu gości w starciach z zespołami na ich poziomie, nie można się spodziewać tutaj wielu goli. Co ciekawe, Andorczycy ostatnio skuteczniej bronią się po przerwie – może teraz też nie stracą bramki w drugiej połowie?

Wyspy Owcze – Andora | Typ: Poniżej 2.5 goli w meczu @1.47 STS

Wyspy Owcze – Andora | Typ: Andora zachowa czyste konto w drugiej połowie @2.30 STS