Polska – Bośnia i Hercegowina. Typy, kursy (14.10.2020)
14.10.2020

Październikowe zgrupowanie kadry “Biało-Czerwoni” zakończą spotkaniem z Bośnią i Hercegowiną, rozgrywanym w ramach 4. kolejki Ligi Narodów. We wrześniowym starciu tych reprezentacji górą byli podopieczni Jerzego Brzęczka.

Polska – Bośnia i Hercegowina zapowiedź (środa, 20:45)

Po wrześniowych meczach kadry, nastroje wśród polskich kibiców z pewnością były mieszane. Wyjazdowe zwycięstwo z Bośnią i Hercegowiną można bez wątpienia określić jako bardzo pozytywny wynik. Na postawę “Biało-Czerwonych” rzutował jednak przede wszystkim występ przeciwko Holandii. W Amsterdamie piłkarze Jerzego Brzęczka zaprezentowali się ze słabej strony.

Znacznie lepiej wyglądała gra reprezentacji Polski w meczach z Finlandią oraz Włochami. Starcie towarzyskie zakończyło się zwycięstwem 5:1. Z kolei mecz przeciwko kadrze Manciniego, Polacy zremisowali 0:0. Dobrym zwieńczeniem październikowego zgrupowania będzie z pewnością wygrana z Bośnią i Hercegowiną.

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO50 > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 50 zł!

W szczególności, że nasi środowi rywale nadal nie mają na swoim koncie zwycięstwa w drugiej edycji Ligi Narodów. Bośnia i Hercegowina najpierw zremisowała 1:1 z Włochami, następnie przegrała 1:2 z “Biało-Czerwonymi”, a ostatni podzieliła się punktami z Holandią. Ewentualna wygrana reprezentacji Polski przybliży kadrę Brzęczka do utrzymania pozycji w dywizji A.

Polska – Bośnia i Hercegowina kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Polska. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 1.91. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3.40. Triumf Bośni i Hercegowiny bukmacherzy ocenili na kurs 4.50.

Polska – Bośnia i Hercegowina typy

Można spodziewać się, że w szeregach reprezentacji Polski nastąpi kilka zmian w porównaniu ze starciem przeciwko kadrze Włoch. Mimo wszystko, “Biało-Czerwoni” powinni zgarnąć w środowy wieczór trzy punkty.

Polska – Bośnia i Hercegowina | Typ: Polska wygra i powyżej 2.5 bramki 3.15 @ Betclic 

Polska – Bośnia i Hercegowina | Typ: Polska wygra i obie drużyny strzelą gola 4.40 @ Betclic